пʼятниця, 13 вересня 2019 р.

Зеленський пішов на сміливий вчинок! Порошенку таке не снилося: не телефон з рук вибивати






Президент Володимир Зеленський 11 вересня зустрівся з жителями села Стобихівка Волинської області, які пікетували в Києві.

Про це повідомив активіст Володимир Бут-Гусаїм у фейсбук.
Загрузка...

Як повідомлялося, волиняни другий день пікетують під Офісом Президента України, вимагаючи розблокувати будівництво школи в селі.

«Відбулася вже зустріч із президентом України Володимиром Зеленським! Почув та взяв до уваги дану проблему жителів села Стобихівка! Ми не будемо зупинятися! Дякую всім, хто допомагав нам», – йдеться у повідомленні Бут-Гусаїма.

Також активіст запевнив, що громада не планує зупинятися і буде надалі вимагати розблокувати будівництво стобихівської школи.

Відзначимо, що це не вперше глава держави напряму спілкується з мітингувальниками та на відміну від свого попередника, подібні перемовини проходять без конфузів чи скандалів. Також, як пишуть коментатори у мережі президент вміє тримати своє слово. Відповідно, жителі села можуть розраховувати на допомогу глави держави, особливо, коли питання стосується дітей, та якісних умов для освітнього процесу.

Нагадаємо, у селі Стобихівка Камінь-Каширського району понад дві сотні дітей не пішли до школи. Батьки кажуть, діти не вчитимуться доти, поки в селі не почнуть будувати нову школу. На знак протесту мешканці села перекрили дорогу.

Так, у волинській школі замість дітей на перший дзвоник пішли тільки батьки. А минулого року через ту ж причину діти не відвідували заняття майже два місяці.

Загрузка...

Цікаво, що нещодавно Волинський апеляційний суд виправдав батька, який не пускав дітей в аварійну школу села Стобихівка Камінь-Каширського району.

Таким чином апеляційний суд скасував постанову Камінь-Каширського районного суду, якою чоловіка було визнано винним у неналежному вихованні своїх дітей.

«Апеляційний суд зазначив, що не вважає порушенням батьківських обов’язків те, що батько не пускав дітей в аварійну школу. Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає», йдеться у повідомленні.

Додамо, що в Офісі Президента України відбулася зустріч уповноваженого Президента з прав дитини Миколи Кулеби та очільників профільних міністерств для координації зусиль зі створення інструментів, що захищатимуть дітей від онлайн-булінгу, злочинців, та інших загроз віртуального світу.

Українські діти не захищені від цифрових небезпек. При цьому 92% дітей віком до 12 років мають доступ до глобальної мережі. За жодної попередньої влади співпраці між державними органами для створення відповідних програм захисту не було.

«60% підлітків готові зустрітися з онлайн-другом, котрим може стати будь-хто. У цьому віці діти не пов’язують цифрову та реальну загрози», – наголосив на проблемі Микола Кулеба.

До розробки планується залучити батьків, учителів, соціальних працівників, волонтерів. Перші напрацювання очікуються уже в 2019 році.

Related Posts